В Україні налічується 300 тисяч військовослужбовців, і більше тисячі підрозділів активно застосовують платформу "Армія+".
Військовослужбовці можуть: подавати й погоджувати 11 видів електронних рапортів, генерувати унікальний Армія ID, проходити опитування
У застосунку "Армія+" за майже два місяці його роботи зареєструвались 300 тис. військовослужбовців, а більш ніж 1 тис. військових формувань організовували роботу з електронними рапортами, повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Деталі можуть бути представлені у різних формах, залежно від контексту, в якому вони використовуються.
Згідно з інформацією, розміщеною на веб-ресурсі Міністерства оборони, десантно-штурмові війська Збройних сил України стали піонерами у впровадженні даного сервісу.
Станом на сьогодні, військовослужбовці, які зареєстровані в системі "Армія+", мають змогу: подавати та узгоджувати 11 різновидів електронних рапортів, створювати унікальний Армія ID, а також брати участь в опитуваннях.
У відомстві підкреслили, що ці можливості призначені для військових Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту України. Надалі планується, що цей додаток зможуть використовувати всі компоненти Сил оборони.
У вересні в "Армія+" щодня реєструвалося приблизно 5 тисяч військовослужбовців, які подавали до 200 електронних заяв. Цей додаток розроблений військовими з метою полегшення роботи своїх колег. Найкращим свідченням його ефективності для нас є зростаюча активність використання застосунку нашими захисниками і захисницями. Це є важливою складовою цифрової трансформації збройних сил, - підкреслила Черногоренко.
Останнє оновлення програми "Армія+" дозволило військовим, які стикнулися з проблемами авторизації, оновлювати свої дані прямо в додатку. У майбутній версії "Армія+" буде реалізовано навчальний модуль з військової тематики, а також розшириться асортимент електронних рапортів.
Ми отримуємо відгуки від командирів та військовослужбовців, які вже почали використовувати платформу "Армія+". Зокрема, військові підкреслюють, що система дозволяє значно економити час і ресурси, які раніше витрачалися на паперові документи. Швидке впровадження системи спостерігається в бригадах, де особовий склад розосереджений та знаходиться далеко від штабів. "Армія+" забезпечує можливість миттєвого надсилання рапортів та контролю за їх погодженням, незалежно від місцезнаходження командування", - зазначив заступник головнокомандувача ЗСУ Андрій Лебеденко.