Підкуп і залякування. Спостерігачі з міжнародних організацій повідомили про серйозні порушення під час виборів у Грузії -- online.ua
Міжнародні спостерігачі повідомляють про випадки підкупу виборців і напади на опозиційних кандидатів під час виборів у Грузії.
За словами голови спостережної місії ENEMO Златка Вуйвовича, під час виборів було виявлено кілька суттєвих порушень, серед яких:
Водночас, за словами голови ENEMO, виборча адміністрація загалом провела процес професійно, однак існують серйозні питання щодо незалежності та неупередженості Центральної виборчої комісії.
Вуйвович також зазначив, що вибори проходили в надзвичайно розділеній політичній обстановці, що була підсилена прийняттям суперечного закону про "іноагентів", який спровокував численні протестні акції.
Відповідно до підсумків підрахунку 99,3% голосів на парламентських виборах у Грузії, партія "Грузинська мрія" утримує лідируючі позиції та продовжує перебувати при владі. Вона здобула 54,23% підтримки виборців.
Опозиційні політичні сили отримали такі результати: "Коаліція за зміни" набрала 10,8%, "Сильна Грузія" отримала 8,76%, "Єдність – Національний рух" показала 10,1%, а "Гахарія – за Грузію" зібрала 7,75% голосів.
Опозиційні політичні сили категорично не прийняли результати виборів і оголосили про намір провести акції протесту, якщо партія влади здобуде остаточну перемогу.
У 2014 році Мамука Мамулашвілі створив "Грузинський національний легіон". Головною метою є допомога українському народу зберегти свою незалежність. "Грузинський легіон" став одним з найбільших іноземних військових формувань в Україні.
Мамука поділився з Online.UA своїми думками про те, чому грузинські добровольці беруть участь у війні на боці України, скільки кримінальних справ проти них ініціювало російське правосуддя, як діє ФСБ у його батьківщині, а також чому українська перемога має велике значення для Грузії.
Росія змогла вкласти величезні фінанси у політичний напрямок Грузії. Грузинські колаборанти, як колишній прем'єр-міністр Іванішвілі, проникли у грузинську політику за допомогою обіцянок, що влада буде лобіювати вступ Грузії до НАТО та Євросоюзу.