У ТЦК зайнято більше 18 тисяч осіб з обмеженими можливостями - Міноборони | УНН
В Україні у штаті територіальних центрів комплектування (ТЦК) 48 тисяч посад. А фактично там працюють 36 тисяч людей, серед яких 18,5 тисячі є обмежено придатними.
Про це речник Міноборони Дмитро Лазуткін розповів в ефірі Суспільного, передає УНН.
Він додав, що 3 тисячі працівників у ТЦК -- жінки, а 18,5 тисячі є обмежено придатними. Багато в кого статус обмежено придатного набутий на полі бою, вони воювали на фронті.
У разі проведення реорганізаційних процесів щодо ТЦК і СП, ми повідомимо вас про новини, щойно отримаємо відповідну інформацію. На даний момент ТЦК та СП залишаються під контролем командування Сухопутних військ. Це наша реальність.
Він також підкреслив, що в умовах війни важливо зосереджуватися на реальних факторах.
В даний момент негативні новини поширюються з неймовірною швидкістю, і ми стикаємося з великою кількістю російських інформаційних операцій. Давайте зосередимось на тому, що маємо на даний момент. Звичайно, всі отримані сигнали ретельно аналізуються. Нічого не залишається поза увагою.
Давайте додамо.
У квітні поточного року Президент Володимир Зеленський підписав закон № 10313, який має на меті захист прав військових та поліцейських у сфері соціального забезпечення. Цей закон скасовує статус "обмежено придатний", встановлюючи лише дві категорії: "придатний" та "непридатний" для служби в армії.
Додаток
Нардеп Юлія Яцик, що є частиною тимчасової слідчої комісії, яка займається захистом прав військових, повідомила про подачу звіту, в якому міститься пропозиція щодо розформування Територіальних центрів комплектування (ТЦК). Вона зазначила, що з нинішньої чисельності військовослужбовців ТЦК можливо сформувати більше десяти повноцінних бригад. У квітні цього року генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ ЗСУ, відзначав, що більшість співробітників ТЦК - це колишні військові, якими всі захоплювались і пишались.