П'ять основних налаштувань телевізора для покращення якості зображення: доступно кожному!
Завдяки цим п'яти параметрам ви зможете миттєво покращити якість зображення, навіть якщо ви користуєтеся Roku або Fire Stick.
Є налаштування, здатні поліпшити якість зображення телевізора, незалежно від того, чи використовується звичайний Smart TV, Roku або Amazon Fire Stick або будь-яка інша комбінація потокових гаджетів. Про це пише The Sun.
Насамперед слід зазначити функцію "Згладжування руху" -- спірне налаштування, яке варто відключити для фільмів.
Сучасні телевізори часто мають частоту оновлення 60 Гц (іноді 120 Гц). За 60 Гц зображення на екрані оновлюватиметься 60 разів на секунду. Однак фільми часто знімаються зі швидкістю 24 кадри на секунду. Вони не вибудовуються як потрібно. Ця невідповідність призвела до виникнення кінематографічного відчуття, яке всі так люблять.
Технологія Motion Smoothing модифікує відзнятий матеріал, підвищуючи частоту кадрів фільму до 60 кадрів на секунду, щоб узгодити його з телевізором та забезпечити ілюзію більшої плавності. Це реалізується шляхом додавання штучних кадрів, які формуються на основі комп'ютерних прогнозів.
Цей режим було розроблено UHD Alliance з метою демонстрації фільмів у такому вигляді, як їх задумали автори. Це передбачає коригування різноманітних параметрів телевізора, включаючи, як не дивно, згладжування руху. Багато виробників телевізорів мають режим Filmmaker Mode, тому не забудьте заглянути в налаштування свого пристрою і активувати його під час перегляду наступного фільму.
Деякі ігрові режими вимагають ручної активації, тоді як інші активуються автоматично під час увімкнення консолі. Під час увімкнення ігрового режиму елементи обробки відео, як-от шумозаглушення, деінтерлейсинг і згладжування руху, вимикаються, щоб оптимізувати продуктивність телевізора для відеоігор.
Співвідношення сторін визначає відношення між шириною і висотою зображення. Наприклад, зображення з пропорцією 16:9 міститиме 16 пікселів у горизонтальному напрямку на кожні дев'ять пікселів у вертикальному.
Фільми та телевізійні програми можуть бути створені в різних співвідношеннях сторін. На щастя, ця характеристика зазвичай не викликає труднощів, оскільки телевізори автоматично підлаштовуються під формат. Проте іноді можуть виникати проблеми, особливо з незвичними медіапристроями, які телевізор не завжди може правильно розпізнати. Яскравим сигналом того, що щось пішло не так, є випадки, коли зображення фільму або програми виглядає розтягнутим або, навпаки, стиснутим.
Зазвичай це видно, якщо до цього телевізор коректно відображав зображення з відповідним співвідношенням сторін, оскільки зміни будуть вражаючими. Зазвичай на екрані телевізора зображення представлене у форматах 4:3 або 16:9.
Наостанок, переконайтеся, що на вашому телевізорі активовано режим енергозбереження або подібну функцію. Цей режим розроблений для зменшення споживання електроенергії. Використання цієї опції може призвести до зниження витрат на електрику. При ввімкненні режиму енергозбереження, ймовірно, відбудуться зміни в деяких налаштуваннях телевізора.
Також повідомляли про плюси і мінуси купівлі лазерних проекторів. Лазерні та традиційні ТВ-пристрої змагаються в категорії ціна/якість практично не поступаючись один одному, але є невеликі нюанси, які варто врахувати під час купівлі.