Чоловік витратив свої заощадження на зведення мосту через річку в віддаленому селі, після чого отримав два роки ув'язнення.

Китаєць, який власним коштом збудував понтонний міст для віддаленого села, неодноразово отримував штрафи, а зрештою був засуджений до ув'язнення за незаконну будівлю.

Цю інформацію повідомляє Oddity Central.

До 2005 року село Женьлінь у північній китайській провінції Цзілінь було повністю відрізане річкою Таоер, і місцевим доводилося долати близько 70 кілометрів до найближчого мосту. Однак все змінилося, коли селянин на ім'я Хуан Деї, який раніше керував невеликим поромом до села і назад, вирішив зробити те, чого не зробила регіональна влада - побудувати невеликий міст через річку.

Громада була дуже задоволена простим понтонним мостом, і люди із задоволенням сплачували Хуану невелику суму за його використання, адже це було значно економніше і швидше, ніж подорожувати 70 км до найближчого офіційного мосту. У 2014 році Хуан Деї разом із 17 односельцями вдосконалив міст, з'єднавши 13 металевих човнів, щоб він міг витримувати вагу важчих транспортних засобів. Проте через чотири роки Управління водних ресурсів Таонан завітало до них, вимагаючи демонтажу мосту та звинувативши Хуана і його родину в незаконному отриманні доходу від його експлуатації.

Знесення мосту не звільнило Хуана від відповідальності, оскільки у 2019 році його затримали разом з кількома членами родини і звинуватили у низці злочинів. Зокрема, йому ставили в провину, що він зібрав 44 000 юанів ($6 200) з автомобілів, які проїжджали через його міст у період з 2014 по 2018 рік. Подальше розслідування виявило, що з 2005 року Хуан отримав від транспортних засобів понад 52 000 юанів ($7 300). В результаті він був засуджений спочатку до 2 років в'язниці, а потім ще на 2 роки отримав випробувальний термін.

Хуан Деї подав апеляцію на рішення суду, визнавши, що його міст не отримав офіційного дозволу від місцевих органів влади. Однак він наголосив, що здійснив цей проект з наміром підтримати місцеву громаду. Що стосується збору плати за проїзд, то він стверджував, що прокурори значно перебільшили його доходи, оскільки витрати на будівництво двох мостів через річку Таоер перевищили 130 000 юанів (18 300 доларів США).

Перша апеляція бізнесмена була відхилена судом у 2021 році. Однак у червні 2023 року він подав нову апеляцію до вищого Народного суду проміжного рівня в Байчені. Зараз справа перебуває на розгляді, але її обставини нещодавно викликали активні дискусії в китайських соціальних мережах. Дехто вважає, що він і його родина отримали кару за стягнення плати з людей за користування незаконно збудованим плавучим мостом, тоді як інші стверджують, що він фактично надав послугу своїй громаді, вчинивши те, що регіональні влади не зробили.

Після суперечок навколо мосту Хуандей влада пообіцяла побудувати міст через річку Таоер ближче до села Женьлінь, але поки що не виконала своєї обіцянки.

Related posts