У серпні Росія здійснила запуск 790 безпілотників "Шахед" та 228 крилатих ракет по території України. Експерт прокоментував, які події можуть відбутися в майбутньому.

У серпні росія випустила по території України близько 790 "шахедів" і 228 крилатих ракет. Балістичні ракети росія застосовує дуже виважено і точково, адже українська ППО має дуже слабкі можливості, щоб їх збивати.

Цю інформацію під час національного телемарафону "Єдині новини" озвучив Анатолій Храпчинський, заступник генерального директора компанії, що спеціалізується на виробництві засобів радіоелектронної боротьби, а також експерт в галузі авіації.

У серпні Росія здійснила обстріл України, використавши приблизно 790 дронів "Шахед" та 228 ракет. Серед них були крилаті ракети, але жодної балістичної. Значна частина цих ударних засобів націлювалася на цивільні об'єкти, що свідчить про те, що Росія все більше стає терористичною державою, яка вчиняє акти тероризму і забирає життя українців.

Щодо здатності Росії до виробництва озброєнь, існують певні держави, які надають допомогу в обході санкцій, що дозволяє їм виготовляти різні засоби, які використовуються для запуску ракет на територію України. Можна говорити про активні зусилля з накладення додаткових санкцій на країни-партнери, що підтримують РФ. Проте, на мою думку, найефективнішим заходом було б застосування потужних західних ударних засобів, які здатні значно обмежити стратегічні можливості Росії у виробництві зброї.

Вивчаючи процес запуску цих "шахедів", можна помітити, що Росія не має стабільного доступу до необхідних комплектуючих. Вона отримує лише обмежену кількість елементів, після чого починає виготовлення засобів ураження. Це свідчить про наявність вразливості: Росія не здатна повністю покладатися на власні компоненти і в значній мірі залежить від західних постачань.

Якщо розглядати тему "шахедів", можна зазначити, що більшість їх компонентів виготовляється в Ірані, а Росія займається лише фінальною збіркою. Єдине, що їм під силу, це виробництво корпусів, оскільки у них є можливість створення композитних матеріалів.

Що стосується електроніки, то значна частина її виробництва вже відбувається, і Росія отримує готові елементи, щоб зібрати їх разом.

Враховуючи те, що ми спостерігаємо в даний момент, Росія тривалий час накопичувала ці ресурси. Коли їй вдалося зібрати необхідну кількість комплектуючих, вона підготувала їх і наразі використовує на фронті або на території України...

Росія активно коригує свою стратегію щодо використання балістичних ракет, усвідомлюючи, що в Україні існує обмежена здатність до їх перехоплення. Внаслідок цього, вони зосереджуються на застосуванні балістичних систем, що підтверджується використанням корейських ракет.

Дійсно, у мене є певні reservations стосовно передачі технологій чи озброєнь Іраном. Щороку восени ми стаємо свідками подібних повідомлень від міжнародних медіа. Іран має свої обмеження і розуміє, що може постачати певні види озброєння, але не балістичні ракети", - зазначив Анатолій Храпчинський.

Related posts