Розпочинається другий набір на безкоштовну програму Stanford Ignite Ukraine: ще 42 українських підприємця матимуть можливість навчатися у Стенфорді.
СfE Accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають другий набір на безоплатну освітню програму "Stanford Ignite Ukraine". Її учасниками стануть 42 українські підприємці, які є власниками малого або середнього бізнесу. Навчання розпочнеться у березні 2025 року і триватиме вісім тижнів: один тиждень в Українському католицькому університеті, 4 тижні онлайн та 3 тижні наживо в одній з найкращих бізнес-шкіл світу Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати. Про це повідомляє пресцентр Урядовий портал.
Stanford Ignite Ukraine реалізується завдяки підтримці Міністерства економіки України, програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" та Українського католицького університету.
"Саме малий і середній бізнес нині складає левову частку українського бізнесу - 99,98% усіх підприємств. Вони генерують дві третини доданої вартості та забезпечують понад 80% робочих місць в державі. Їхній розвиток -- це інвестиції в стійкість та адаптивність української економіки. Програма Stanford Ignite Ukraine -- це хороша база для такого розвитку.
Навчання за кордоном, а також лекції й практичні поради від досвідчених підприємців і фахівців відкривають нові перспективи для підприємців, дозволяючи їм по-іншому оцінити власний бізнес, розширити горизонти, а також налагодити ділові зв’язки та партнерства з підприємцями з усього світу. Завдяки першій хвилі програми Stanford Ignite Ukraine ми вже можемо похвалитися 42 успішними кейсами подібного розвитку. Ми вдячні нашим партнерам за такі ініціативи, які вже зараз позитивно впливають на українську економіку і сприятимуть відновленню країни після війни", – підкреслила Перший віце-прем'єр-міністр України, Міністр економіки Юлія Свириденко.
Ця програма розроблена для керівників малих та середніх підприємств, які володіють принаймні трирічним досвідом у бізнесі, мають команду з понад десяти співробітників, стабільний річний дохід і прагнуть до розширення, запуску нових продуктів або послуг, залучення інвестицій та виходу на нові ринки.
"Я сподіваюся, що участь у програмі Stanford Ignite Ukraine, а також взаємодія з видатними викладачами Stanford Graduate School of Business і інвесторами з Кремнієвої долини, відкриє українським підприємцям нові горизонти для формування ідей щодо розвитку їх бізнесу в умовах викликів та виходу на міжнародні ринки. У часи війни ми особливо ясно усвідомлюємо, що бізнес — це не лише фінансові вигоди, дивіденди та прибутки. Це також про створення нових робочих місць, повагу до клієнтів через безкомпромісний підхід до якості продукції, навіть за наявності обмежень. Бізнес має важливе значення для психологічного добробуту та стійкості людей, а також для загального блага країни. Він також про формування спільноти, яку, сподіваюся, зможуть створити учасники під час програми", — зазначив ректор УКУ Тарас Добко.
"Перший набір Stanford Ignite Ukraine перевершив наші очікування, залучивши майже 1000 підприємців з усієї України на етапі відбору. Це свідчить про величезний попит на програми, які надають можливість не лише долучитися до екосистеми Stanford GSB, а й глибоко переосмислити власний бізнес. Завдяки цінним думкам від експертів Кремнієвої долини, українські підприємці отримують шанс на масштабування власної справи, вихід на нові ринки", -- зазначив виконавчий директор CfE Accelerator UCU та керуючий партнер фонду Angel One Іван Петренко.
Крім навчання під наглядом видатних викладачів та менторів, учасники програми матимуть можливість втілити свої знання в практичних проектах. Це передбачає спільну діяльність студентів-підприємців, результати якої вони представлять інвесторам та іншим бізнесменам Кремнієвої долини.
"Наша мета полягає не лише у передачі знань, але й у стимулюванні учасників до заснування значущих бізнесів, які здатні справити реальний вплив на їхні громади та країну в цілому. Ми з великим задоволенням спостерігаємо за такою потужною ініціативою в Україні і з нетерпінням чекаємо на співпрацю з наступною групою обдарованих підприємців," -- зазначив професор Йоссі Файнберг, керівник факультету Stanford Ignite.
Ідея створення освітньої можливості для українців належить Наталії Анон, яка є членкинею правління Фундації УКУ у США та однією із меценатів програми Stanford Ignite Ukraine. Метою Stanford Ignite Ukraine є впровадження отриманого досвіду та втілення амбітних ідей в українському підприємництві.
Програма Stanford Ignite Ukraine відкриває доступ до висококласних навичок, що допомагає підприємцям реалізувати свій потенціал і налагодити важливі контакти для розвитку на міжнародному рівні. Ми раді, що можемо регулярно підтримувати українські компанії через різноманітні освітні ініціативи в рамках Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", сприяючи зміцненню як бізнес-середовища, так і економіки країни у ці непрості часи, -- зазначила Олеся Залуська, керівниця Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".
Вебсайт CfE Accelerator містить інформацію про програму, критерії відбору, реєстраційну форму та інші важливі деталі.
Остаточний термін подачі заявок — 15 жовтня 2024 року.
Інформаційно