Російські танкери, які потрапили під санкції, все ще активно функціонують: які факти відомі.

Такі дані надає Bloomberg.

"Це свідчить про одне: існуючі санкції не демонструють своєї ефективності, їх необхідно посилити та зробити більш результативними. Треба зменшити цінову стелю, запровадити серйозні штрафи та ввести обмеження на тих, хто надає різноманітні послуги російському тіньовому флоту, включаючи страхування та обслуговування в портах", - зазначив голова Комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Народний депутат підкреслює, що ключовим фактором, який дозволяє Росії продовжувати військові дії, є нафта. Прибутки від її продажу становлять значну частину фінансування витрат на агресію проти України.

"Якщо основні країни "Глобального Півдня" дійсно прагнуть завершити конфлікт і встановити справедливий мир, їм не потрібно вдаватися до особистих санкцій. Досить просто відмовитися від імпорту російської нафти. Цей товар має високу конкурентоспроможність, і його достатньо на світовому ринку, зокрема в країнах, що також входять до "Глобального Півдня", які можуть забезпечити потреби ваших нафтопереробних заводів. Відмовившись від російської нафти, ви зможете надіслати потужний сигнал, який спонукатиме росію переосмислити, за які кошти вона продовжуватиме війну", - зазначає Гетманцев.

Читайте також, міжнародна спільнота наближається до створення трибуналу з розслідування злочинів РФ проти України.

Related posts