На міжнародній конференції з опікової терапії у Львові зібралися більше 300 представників з семи різних країн.
З моменту початку масштабної агресії з боку Росії, європейські медичні заклади надали допомогу приблизно п’яти тисячам дітей та дорослих з України, які постраждали внаслідок бойових дій.
Міжнародна конференція, що розпочалася 8 листопада у Львові, зібрала понад 300 учасників. Протягом заходу провідні експерти в галузі пластичної, реконструктивної та опікової хірургії з Норвегії, Швейцарії, Португалії, Тайваню, України, Австралії та Великої Британії ведуть лекції. Багато з цих професіоналів є членами Європейської асоціації опікових хірургів та беруть участь у програмі евакуації поранених українців Medevac, яка діє під час війни. Цю інформацію повідомила пресслужба Львівської міської ради, згідно з даними DailyLviv.com.
Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, вручив ювілейну монету, присвячену Королю Данилу Галицькому, Стіану Крекену Алмеланду — видатному хірургу-опіку та президентові Європейської асоціації опіків.
На заході з привітанням виступила в.о. голови представництва Тайваню в Польщі Коріна Ху. Вона підкреслила своє захоплення мужністю та витривалістю українців у їхній боротьбі за свободу і демократичні принципи, а також запевнила у продовженні співпраці та підтримки українського народу.
З самого початку Тайвань рішуче висловив своє засудження щодо російського вторгнення в Україну. Наш уряд, разом із суспільством, ініціював кампанію зі збору коштів для підтримки українців. Ми активно співпрацюємо з українськими фахівцями з метою надання медичної допомоги постраждалим від опіків. Лікування опікових травм є одним з найскладніших і ресурсозатратних напрямків медицини, тому ми сподіваємося внести свій вклад, навчуючи українські опікові бригади та постачаючи сучасне медичне обладнання для опікових центрів в Україні. Ми завжди будемо на боці України. Я впевнена, що Тайвань і Україна продовжать зміцнювати своє партнерство, демонструючи світові силу єдності у захисті наших спільних цінностей, - підкреслила Коріна Ху.
"Ця подія є унікальною для України, адже в її рамках зустрілися провідні опікові фахівці з семи країн. Серед учасників – лідери Європейської, Української та Тайванської асоціацій опікової медицини, а також експерти, які займаються евакуацією постраждалих пацієнтів з України до Європи. Щось подібне, з такою кількістю міжнародних спеціалістів у сфері лікування опіків, в Україні ще не відбувалося. Ця конференція не лише об'єднує хірургів і анестезіологів, але й залучає фізіотерапевтів та медсестер. Сьогодні Україна стикається з серйозними викликами у лікуванні опіків, проте ці труднощі відкривають перед нами нові можливості для покращення. Ми сподіваємося, що ця конференція стане першим кроком до міжнародної співпраці. Це не лише наше прагнення, але й бажання та готовність наших колег з-за кордону", - поділився президент Християнської медичної асоціації та ініціатор проєкту Burn Care Alliance Рудольф Мигович.
З моменту початку масштабної агресії з боку Росії, європейські медичні заклади надали допомогу приблизно п’яти тисячам дітей та дорослих з України, які постраждали внаслідок бойових дій.
Конференцію організовано за ініціативи БФ "Християнська медична асоціація України" в межах проєкту Burn Care Alliance, за участю Уряду Тайваню, Європейської асоціації з лікування опіків, Тайванської асоціації з лікування опіків та загоєння ран, а також Асоціації комбустіологів України. Захід проходить за підтримки Міністерства охорони здоровʼя України та Першого медобʼєднання Львова.
Асоціація Medevac працює завдяки угоді про співпрацю Міністерства охорони здоровʼя України з Єврокомісією за підтримки ВООЗ, урядів європейських країн та багатьох партнерів.