Ця звичка перед сном може призвести до значної втрати волосся.
Цю інформацію надає РБК-Україна (проект Styler), посилаючись на матеріали сайту Daily Express.
Експерт у галузі сну Адеель Уль-Хак рекомендує уникати сну з вологим волоссям, оскільки це може призвести до їх випадіння і пошкодження.
Хоча це може зекономити ваш час, в результаті ваше волосся стане ламким і вразливим.
Коли ви засинаєте з вологим волоссям, вода разом із природними оліями поглинається в подушку. Це призводить до зневоднення волосся, роблячи його більш вразливим до ламкості.
Лягати спати з вологим волоссям може призвести до підвищеного ризику виникнення посічених кінчиків, втрати блиску волосся та свербіння шкіри голови.
Спання з вологим волоссям може не лише завдати шкоди волоссю, але й підвищити ймовірність розмноження бактерій.
"Коли ви лягаєте спати з мокрим волоссям, ви створюєте ідеальне середовище для розмноження бактерій, які потім можуть опинитися на ваших подушках і простирадлах. Ви можете думати, що прання простирадл позбавляє цих бактерій, але вони можуть просочитися у подушку, де можуть рости мільйони грибкових спор", - розповів експерт.
Ці спори можуть викликати стригучий лишай, лупу, висип та дерматит.
Якщо ви приймаєте душ пізно ввечері, то використовуйте шапочку для душу, щоб не намочити волосся.
Якщо ви помічаєте, що ваше волосся стає ламким або виглядає пошкодженим після сну, ви можете придбати якісні шовкові наволочки. Вони дозволяють волоссю ковзати під час руху вночі, що спричиняє менше тертя та ламкість.
Природне сушіння - це один з найм'якіших способів, який значно зменшує ймовірність ушкодження волосся. Сушити волосся також можна на низьких температурах, дотримуючи оптимальної відстані, що допомагає уникнути перегріву шкіри голови.
Застосовуйте додаткові засоби для підтримки здоров'я волосся. Не забувайте використовувати термозахисний спрей перед сушкою феном, а також незмивний догляд після процесу.